У Херсоні секретар міської ради критикує підготовку бюджетних документів

Секретар міської ради Олена Урсуленко говорить про те, що документи, які здебільшого розподіляють бюджетні витрати, готуються неналежним чином і викликають масу запитань, залишаючи місце для корупційних ризиків.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук:

"Декілька рішень позачергової сесії міської ради від 20.07.17 р. сьогодні підписала із зауваженнями і запереченнями. Зокрема, внесену з голосу пропозицію депутата Устинова Є. стосовно 95 млн грн. Прийняті рішення не відповідають вимогам ЗУ "Про місцеве самоврядування", " Про доступ до публічної інформації", Регламенту ХМР (ред. - Херсонської міської ради), що підтверджує відеозапис сесії. Приклад: на сесії йшла мова про Ухвалу міського суду, на яку посилався депутат, а до рішення за номером 730 додали заключення Департаменту фінансів обласної адміністрації. До речі, датоване 25.04.17 р, тобто про існування якого стало відомо тільки при підписанні цього рішення. І це не єдине зауваження", - повідомляє Олена Урсуленко.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов