На Херсонщині система моніторингу ризиків зупинила 631 «проблемну» податкову накладну

З 01 липня п.р. на Херсонщині розпочала роботу система моніторингу ризиків та блокування накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних платників податків, які зареєстровані в області.

Тільки протягом 13 – 19 липня п.р. система автоматично зупинила реєстрацію 631 податкову накладну 81 платника податків нашої області.

У разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН платнику необхідно терміново подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301.

Електронні формати Таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність»/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів.

З метою прискорення процесу розгляду платникам необхідно правильно заповнювати Таблицю, повідомлення щодо видачі документів для підтвердження реальності здійснення операцій по ПН, пояснення з пакетом документів кількість яких визначена наказом, а також необхідну додаткову інформацію.

Повідомлення (J(F)1312601) формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі, та до такого Повідомлення додаються копії документів у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).

Повідомлення з додатками надсилається виключно через особистий кабінет електронного сервісу«Електронний кабінет платника» (режим «Ведення звітності»), вхід до якого здійснюєтьсяза адресою:cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС України.

Також, платник податків через Електронний кабінет платника має доступ до даних ЄРПН щодо складених ним та його контрагентами ПН та/або РК шляхом перегляду у режимі реального часу.

З метою надання платникам податків області практичної допомоги з питань внесення інформації, подання підтверджуючих документів про призупинення податкових накладних у кожному відділенні, ОДПІ визначені відповідальні спеціалісти, які допоможуть вирішити всі проблемні питання. Контактна інформація про Центри обслуговування платників розміщена за електронним посиланням: http://kherson.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов