Збалансувати інтереси місцевих громад та платників Херсонщини

Саме про це йшла мова на виїзному засіданні колегії обласної державної адміністрації з пріоритетних напрямків розвитку Нижньосірогозького району нашої області, у якому взяв участь начальник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим.

Адже питання пошуку додаткових резервів бюджетів місцевих громад шляхом ефективного використання сільськогосподарських земель та легалізації трудових відносин залишається актуальним для всіх районів нашої області.

Для Нижньосірогозького району проблемними залишаються питання плати за землю та врегулювання земельних відносин. Наразі, в районі обліковується 8,2 тис. фізичних осіб - платників плати за землю із загальною сумою нарахувань на 2017 рік – 8,1 млн.гривень. Однак, за результатами проведеного аналізу по 4,2тис. земельних ділянок загальною площею 45,8 тис.га взагалі відсутні декларації та не сплачується оренда.

Адже розрахунковий резерв від надходження податку на доходи фізичних осіб по Нижньосірогозькому району за умови нарахування доходу в розмірі 3% від нормативної оцінки 1 га ріллі (35170 грн.*3%*45,8 тис.га*18%) складає 8,7 млн.грн. на рік. А це суттєві надходження до бюджетів місцевих громад району.

Кількість підприємств, які виплачують заробітну плату менше мінімального рівня у 1 кварталі 2017 року - складає 23 СГ. Загальна кількість працюючих, які отримували заробітну плату менше мінімального рівня – 205 осіб. Загалом по всіх «мінімізаторах» заробітної плати розрахункові додаткові надходження ПДФО на місяць, у разі досягнення рівня заробітної плати 3200грн., складають – 98,5 тис.грн., на рік – 1,2 млн.гривень.

Актуальним напрямком залишається проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо добровільного збільшення надходжень акцизного податку від реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів суб’єктами господарювання, які подавали звітність про незначні виторги або з нульовими показниками на території Нижньосірогозького району.

Так, протягом І півріччя 2017 року року додатково залучено після перевірок 65 суб’єктів господарювання до отримання відповідних ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (всередньому на 1 ліцензію 500 грн.).

Підсумовуючи результати участі у заході, очільник відомства Ігор Клим переконливо зазначив, що завдяки спільній взаємодії з органами місцевого самоврядування можна збалансувати інтереси громад та платників податків, суттєво підвищити їх фінансову спроможність та добробут їх мешканців.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов