У хірургічному відділені Нижньосірогозьської ЦРЛ відкрито оновлений блок палат

Вчора, 25 липня, під час робочої поїздки голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва у Нижньосірогозький район відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого хірургічного відділення центральній районній лікарні.

Косметичний ремонт, нові меблі та інвентар, сучасне обладнання, належні санітарні умови. Так сьогодні виглядає хірургічне відділення районної лікарні після капітального ремонту. Комфортно лікуватись пацієнтам та комфортно працювати лікарям. Після реконструкції блоків палат інтенсивної терапії та операційного у хірургічному відділенні лікарі готуються приймати перших пацієнтів.

Показуючи оновлене відділення, головний лікар Геннадій Гомон наголосив, що воно відповідає усім вимогам і готове працювати на повну потужність:

«Є три складові успішної медицини: кадри, новітні технології та комфортні умови для лікування пацієнтів. На сьогодні, я думаю, ми досягли поєднання всіх цих складових. У нас тут достатньо гарні умови для лікування».

У свою чергу Андрій Гордєєв наголосив, що надзвичайно важливим є той факт, що в розрізі сучасних подій, влада та суспільство об’єднуються навколо спільних ідей, зокрема і щодо підвищення медичного обслуговування. Відтак, це ще раз доводить про єдність та спільне бажання жити у суверенній, демократичній, європейській країні.

Так, було зазначено, що кошти на капітальний ремонт у сумі 300 тис. грн виділено з обласного бюджету, також частина коштів було направлена з районного бюджету та до ремонту лікарні долучилися і підприємці району, надавши спонсорську допомогу.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко констатував, що тепер значно покращаться умови праці для медиків: «Ми бачимо, що не зважаючи на всі труднощі, забезпечуються належні умови праці для лікарів, створюються нові робочі місця в галузі охорони здоров’я, з’являється нова техніка, покращуються умови перебування хворих, впроваджуються сучасні технології. Тобто триває розвиток медицини. Звичайно, є ще над чим працювати».

Геннадій Гомон подякував будівельникам, лікарям, спонсорам, всім, хто долучився до покращення матеріально-технічної бази центральної районної лікарні.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов