У Херсоні запрацював мобільний пункт консультування громадян

З початку тижня у Херсоні запрацював мобільний пункт консультування громадян.

Роботу мобільного пункту, який знаходиться на площі Свободи, забезпечено Регіональним центром з надання БВПД та Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області. Тож кожен бажаючий з 9.00 до 14.00 може отримати юридичну консультацію.

Варто зазначити, що пересічних громадян відразу зацікавила палатка з логотипом системи БПД та Мін´юсту – люди підходили, жваво цікавились та були приємно здивовані, що так легко можна отримати відповіді з юридичних питань або роз´яснення щодо змін у законодавстві.

Фахівець Херсонського місцевого центру Володимир Куценко розказав про діяльність Херсонського місцевого центру та презентував правові послуги, які надають Олешківське та Білозерське бюро правової допомоги, а саме: правові консультації та роз'яснення, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України, безоплатні послуги адвокатів зі складення процесуальних документів та представництва інтересів громадян в судах, поширення інформації про права і свободи громадян, способи їх реалізації та захисту.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов