Херсонщина передова в проведенні навчань з територіальної оборони

22 липня одночасно у двох районах Херсонщини відбулися навчання для загонів територіальної оборони.

Захисники і захисниці вивчали, як необхідно надавати першу допомогу пораненим, збирати і розбирати зброю. Також усі військовозобовязані удосконалювали свою стрілецьку майстерність.

На стрільби в Олешківських пісках, під час навчань загону територіальної оборони Голопристанського району Херсонської області, завітав голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Переконаний, ми маємо бути завжди готовими захищати своє село, свою Батьківщину. Вдячний всім головам райдержадміністрацій, воєнкому, військовим комісаріатам, Міністерству оборони і Генштабу, які допомагають нам методично і зброєю», - прокоментував очільник області.

Андрій Гордєєв зауважив: «Херсонщина передова в проведенні навчань з територіальної оборони. Тому ми цей темп будемо підтримувати й надалі».

Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь вперше взяв участь у навчанні для загонів тероборони.

Він відзначив, що загін об’єднаної територіальної громади Голопристанського району добре вишколений й тактично підготовлений: «Це життєнеобхідний захід. І як показує історія та сьогодення, це не просто потреба наших громадян проявляти свою громадянську позицію у такий спосіб – навчатися військовій справі. Для таких навчань є об’єктивні обставини - наявність прямої загрози з боку агресора, Російської Федерації».

Також Андрій Балонь підкреслив: «Я хочу, щоб наш противник знав, в нас не лише потужні Збройні Сили України, а й об’єднані загони територіальної оборони, готові в будь-який момент дати відсіч ворогові».

В цей день навчання відбулися і в Новій Каховці для загону територіальної оборони Бериславського району.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов