Рятувальники рейдують з метою попередження випадків випалювання стерні і післяжнивних залишків

У вихідні дні, 22 і 23 липня представники Великолепетиського районного сектору ГУ ДСНС області спільно з представниками місцевого відділення поліції, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Державної екологічної інспекції та спеціалістів землевпорядників провели рейд по полях району. Метою їх обходів було недопущення спалювання стерні та післяжнивних залишків. Під час рейду були виявлені факти вже випаленої стерні на полях. За результатами рейду спеціалісти склали відповідні акти.

Нагадуємо керівникам сільгосппідприємств і фермерам про те, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання післяжнивних залишків, розведення багать на полях, зокрема, і на тих, де жнива закінчилися. Пам’ятайте: випалювання стерні та залишків соломи призводять до пожеж на сусідніх полях, вимкнення повітряних ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісосмугових насаджень.

Доводимо до вашого відома, що відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок зі степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відведення автомобільних доріг тягне за собою адміністративну відповідальність.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов