Тепер херсонські роботодавці знають що таке «аутстафінг»

Днями фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області взяли участь у черговому семінарі для платників податків, організованому Херсонським міським центром зайнятості, за участі представників Головного управління Держпраці у Херсонській області.

На цей раз учасниками заходу стали 38 представників роботодавців м.Херсона, яким професійно прокоментували питання відповідальності за сприяння неоформленим трудовим відносинам на підприємствах та виплату заробітної плати нижче мінімально визначеної на законодавчому рівні. Не залишилась поза увагою інформація про використання в підприємницькій діяльності договорів «аутстафінгу» та виплата заробітної плати «в конвертах».

Фіскали й надалі готові долучитися до спільної інформаційно – роз’яснювальної роботи серед різних категорій платників податків області для підвищення податкової грамотності щодо їх прав, соціального захисту та гарантій держави, пошуку додаткових джерел доходів для підвищення фінансової спроможності місцевих громад на Херсонщині.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов