У Херсоні тривають рейдові перевірки щодо виявлення нелегальних перевізників

Небезпека таких перевізників полягає в тому, що вони не забезпечують належного рівня безпеки пасажирів - водіїв ніхто не контролює, у них відсутні необхідні знання, навички і навіть документи. У деяких випадках водії просто не мають прав на водіння такого типу транспорту, вони не проходять передрейсові медогляди, на відміну від водіїв офіційних перевізників.

У межах боротьби з нелегальними автоперевізниками, за ініціативою облдержадміністрації, у Херсоні тривають рейдовій перевірки щодо виявлення порушників.

Сьогодні, 22 липня, не зважаючи на відсутність представників Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, проведено перевірку стану обслуговування майданчика, прилеглого до автостанції «Югь», що знаходиться на залізничному вокзалі.

Перевірка проводилася силами представників управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку облдержадміністрації, управління СБУ в області, управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в області.

Результатом заходу стало виявлення на маршруті декількох автобусів у власників яких не було належних документів. Питання знаходиться на контролі  облдержадміністрації.

Контроль за безпекою дорожнього руху під час здійснення пасажирських перевезень буде здійснюватися протягом усього курортного сезону.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов