У Херсоні провели заняття для поліцейських

В актовій залі Головного управління Національної поліції в Херсонській області пройшли заняття для поліцейських. Присутнім прочитали лекцію на тему: «Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»». Поліцейські розглянули правові основи діяльності органів, на які покладаються здійснення соціального захисту і профілактики правопорушень серед дітей, а також обговор или питання взаємодії поліції з зазначеними службами. На занятті були присутні співробітники спеціальних підрозділів та галузевих служб обласного главку поліції.

Після лекційних занять співробітники тренінгового центру провели практичне заняття з тактики дій поліцейського при перевірці місць можливого знаходження озброєних злочинців. Для більш якісного навчання для учасників занять була змодельована ситуація, під час якої кожен з присутніх мав змогу потренуватися, як правильно заходити до приміщення з підвищеним рівнем безпеки. Також поліцейські відпрацювали тактику дій під час перевірки повідомлення щодо скоєння насильства в сім’ї.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов