Херсонський депутат нарікає на перевізників області

Депутат Херсонської міської ради Іван Горланов звертається до голови Хероснської ОДА Андрія Гордеєва та депутатів обласної ради з тим, що якість послуг перевезення на дорогах області загрожує життю та здоров’ю пасажирів:

"Коли ми говоримо про проблеми, треба говорити про цілий їх комплекс, а не частково! Мене дивують колеги з ОДА та облради, які постійно дискутують про міський траспорт, який, ясна річ, не без проблем, а в області нічого не роблять для того, щоб зробити умови пересування рейсовими маршрутами комфортними для пасажирів! Фото зроблено моїм родичем не в 5 маршрутці в годину пік, а в рейсовому автобусі на курорт обласного значення - Арабатську стрілку о 6:00 ранку Херсон-Стрілкове, - пише депутат у Фейсбук. По ФАКТУ проблеми: завищені ціни на квитки, відсутність сервісу, хамство водіїв. Люди їдуть на курорт стоячи 4-5 годин, водій бере гроші напряму з пасажирів і долю (відкат) дає робітникам автостанцій. Люди зморені задухою, відсутністю сервіса. Що вже казати про безпеку пасажирів, адже така наповнюваність автобусу прямо загрожує здоров'ю, а в деяких випадках і життю подорожуючих людей і дітей. Андрій Гордєєв, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!", - закликає Горланов.

Крім того, народний обранець говорить, що болти підкручували вже по дорозі і один навіть загубили.

Фото: Іван Горланов

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов