Рятувальники нагадують людям правила поводження біля водойм

Літня пора – час для відпусток і оздоровлення. А щоб він був безпечним для дорослих і дітей рятувальники продовжують щоденно проводити профілактичну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

20 липня представники Служби порятунку майже всіх районних і міських підрозділів вийшли в зони відпочинку громадян. У першу чергу вони застерігали громадян не відпочивати біля водоймищ, що не визначені органами виконавчої влади для купання, адже на них відсутні засоби порятунку, дно не чищене, про рятувальний пост з матросом-рятувальником взагалі не йдеться. Рятувальники нагадували людям правила поводження на водних об’єктах, роз’яснювали вимоги безпеки під час купання та користування плавзасобами. Кожному співрозмовнику фахівці ДСНС вручили пам’ятки та листівки застережного характеру.

В області установилася неймовірно спекотна погода. І, ясна річ, не всі дослухаються до порад рятувальників. Але хочеться сподіватися, що більшість не заходитиме до водойм, дно яких не знайоме, не запливатиме наодинці на великі відстані і тим більше не купатиметься у стані алкогольного сп’яніння.

Шановні громадяни! Подбайте про безпечний відпочинок і не наражайте себе на небезпеку, завідомо знаючи, що порушуєте правила безпеки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов