В області відроджується кадровий потенціал на селі

На сьогодні програма «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2021 роки» є унікальною в Україні. Програмою передбачено створення умов для розвитку людського капіталу та здобуття безкоштовної доступної освіти, що здатна забезпечити підготовку кадрів для сільської місцевості. Про це зазначив начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький під час засідання колегії облдержадміністрації, доповідаючи про хід впровадження зазначеної програми.

Він підкреслив, що на підставі аналізу кадрового складу закладів та установ системи освіти, культури, медицини, фізичної культури та спорту з застосуванням коефіцієнту старіння наявних кадрів визначена наступна потреба: педагогів – 244 особи, медичних фахівців – 45 осіб, тренерсько-викладацького складу – 14 осіб, працівників культури – 21 особа. Загальна потреба становить 324 особи.

«Для заповнення наявних вакансій управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації сформовано списки осіб, бажаючих навчатися за гостродефіцитними спеціальностями. На сьогодні бажання навчатися виявили 124 особи», - наголосив Євген Криницький та відзначив лідируючі райони з впровадження даної програми: Голопристанський, Білозерський, Олешківський та Новотроїцький.

Але також вказали на недоліки керівництву Горностаївського району, Мирненської та Музиківської об'єднаних територіальних громад і заслухавши їх пояснення гарантували надати, за необхідності, фахову консультативну підтримку.

Підводячи підсумки, заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь підкреслив, що у результаті проведеної роботи сформовано регіональне замовлення з гостродефіцитних спеціальностей для навчання у вищих навчальних закладах Херсонської області на 2017 рік у розрізі галузей: освіти, культури, медицини, фізичної культури та спорту. Для випускників шкіл обсяг замовлення становить 373 особи, для демобілізованих учасників АТО - 150 осіб.

«Я впевнений, що спільними зусиллями ми реалізуємо цю Програму та станемо першими з відродження кадрового потенціалу на селі», - резюмував Андрій Балонь.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов