Редакторам районних ЗМІ розказали, як зробити газету потрібною людям

Для редакторів друкованих ЗМІ Херсонської області на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області пройшов тренінг «Сучасна місцева газета - якою їй бути, або Як зробити газету потрібною людям», організатором якого виступила ГО «Херсонський прес-клуб».

Як створити цікаву і потрібну людям місцеву газету, організація творчого колективу, структура газети, чим вона має бути наповнена - все це пояснювали учасникам тренінгу експерти спільної програми ЄС та РЄ «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні», редактор Новотроїцької районної газети «Трудова слава», заслужений журналіст України Валерій Горобець та член Національної спілки письменників України, головний редактор газети «Ірпінський вісник» Юлія Бережко-Камінська.

На тренінгу детально обговорювали усі деталі - від формулювання місії видання, розуміння потреб кожної конкретної аудиторії до розробки структури газетного номера та планування роботи творчого колективу редакції.

Як відомо, ще у 2005 році Україна взяла зобов’язання перед Радою Європи реформувати державні та комунальні ЗМІ. Але тільки через 10 років було нарешті прийнято Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» і розпочато перший етап реформи, тож присутнім були цікаві усі деталі редакційної роботи в нових умовах.

Спікери звернули увагу присутніх, наскільки важливим є редакційний менеджмент, впровадження системи та інструментів контролю і заохочення персоналу. Також вони детально проаналізували теми публікацій на прикладі газет «Трудова слава» та «Ірпінський вісник», які, до речі, є досить успішними і популярними в своїх районах.

По завершенні пройшла презентація роботи Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області, - повідомляє заступник начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Лариса Аболончикова

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов