Під час перереєстрації виявлено автівку з перебитим номером кузова

Транспортний засіб із зміненим ідентифікаційним номером виявлено в територіальному сервісному центрі МВС 6541 міста Херсона.

У ТСЦ звернувся 51-річний мешканець Каланчацького району з питання перереєстрації автомобіля « Mazda Familia 323 », 1988 року випуску, з державними номерними знаками АР Крим. Автівка була придбана на підставі оформленої в Євпаторії у червні 2016 року довіреності.

Під час проведення експертного дослідження транспортного засобу було встановлено, що ідентифікаційний номер підлягав змінам шляхом видалення фрагмента з первинним ідентифікаційним номером та вварювання на його місце, поза умов заводу-виробника, металевої пластини з іншими символами.

Матеріали по справі передані до поліції для подальшого з’ясування обставин.

За півроку в територіальних сервісних центрах області під час проведення реєстраційних операцій виявлено 16 транспортних засобів із підробленими чи зміненими номерами кузова, ще 6 – із підробленими номерами двигуна.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов