На базі Херсонського прикордонного загону пройшли збори молодих офіцерів

Протягом минулого тижня, на базі управління Херсонського прикордонного загону та підпорядкованих підрозділах пройшли збори молодих офіцерів.

Щороку всі прикордонні загону поповнюються офіцерськими кадрами. Не став виключенням і Херсонський загін, до якого цього літа прибули більше десяти лейтенантів, випускників Національної академії ДПСУ ім. Б.Хмельницького.

А щоб випускники розуміли всі аспекти несення служби на ділянці відповідальності прикордонного загону, протягом минулого тижня для них організували збори в підрозділах Херсонської та Миколаївської областей.

Крім теоретичної частини, лейтенанти також змогли ознайомитись із несенням служби на державному кордоні та на адміністративній межі, зокрема і в контрольних пунктах в’їзду – виїзду. Подивились як здійснюється охорона морської ділянки, а також які засоби, техніка та озброєння використовується в підрозділах.

Після проведення зборів всі молоді офіцери вибули до своїх місць служби на ділянці Херсонського загону з новими враженнями та знаннями.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов