На Херсонщині відбудуться фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади

2 та 3 вересня 2017 року в місті Бериславі в спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбудуться фінальні змагання ІІІ етапу обласної Колосіади на кращу сільську/селищну спортивну громаду Херсонщини 2017 року з волейболу, міні-футболу, перетягування канату (у всіх цих видах спорту будуть змагатися тільки чоловіки і буде проводиться командна першість), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, шахів, шашок (у цих всіх видах спорту будуть змагатися жінки і чоловіки та буде проводитись тільки особисті першості), а також серед спортивних родин у естафетах з елементів техніки баскетболу, гандболу і футболу, які проведе обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України спільно з Управлінням, а також обласним відділенням Національного комітету України.

У змаганнях Колосіади мають право брати участь команди сформовані з жителів виключно однієї сільської або селищної громади, у тому числі об’єднаної, яка не є районним центром.

Загальнокомандна першість буде проводиться у 3 групах збірних команд: І група – збірні об’єднаних територіальних громад, ІІ група – села/селища з населенням понад 2,0 тисячі зареєстрованих жителів, ІІІ група – села/селища з населенням менше 2,0 тисяч зареєстрованих жителів.

У змаганні має право брати участь по 2 збірні команди кращих спортивних сільських або селищних громад кожного району у різних групах.

Усі переможці і призери у командних і особистих першостях та загальнокомандній першості у трьох групах збірних команд будуть нагородженні відповідно до Регламенту.

За результатами Колосіади абсолютно краща сільська або селищна спортивна громада Херсонщини 2017 року здобуде право участі у фінальних змаганнях Всеукраїнських сільських спортивних змагань на краще спортивне село/селище України 2017 року, яке відбудуться у третій декаді вересня 2017 року, за рахунок ВФСТ «Колос» АПК України.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов