Прикордонники нагадують про режимні правила у прикордонних районах

У зв’язку із настанням активної фази туристичного сезону, прикордонники нагадують про основні режимні правила, що діють у контрольованих прикордонних районах Херсонської, Запорізької та Миколаївської областей.

Відповідно до Постанови КМУ від 27 липня 1998 року №1147 громадяни України в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що засвідчують їх особу. Ця вимога поширюється і на іноземців, тільки їм додатково треба мати документи, що підтверджують законність перебування на території України.

Капітанам або судноводіїв морських і річкових суден, власникам маломірних суден, водіям транспортних засобів забороняється підвозити в контрольований прикордонний район і прикордонну смугу і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.

Маломірні судна, інші плавзасоби, повітряні судна, які здійснюють посадку на воду, протягом 24 годин з моменту прибуття в прикордонну смугу або контрольований прикордонний район повинні бути поставлені на облік їх власниками в адміністрації найближчого об'єкта базування, про що адміністрації об'єктів базування інформують протягом 24 годин підрозділи Державної прикордонної служби, в зоні відповідальності яких знаходиться відповідний об'єкт базування.

Посадка і висадка пасажирів, завантаження і розвантаження торговельних та маломірних суден, інших плавзасобів поза об'єктів базування, а також на об'єктах базування, які не допущені до експлуатації, забороняється.

Всі туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування органу охорони державного кордону Держприкордонслужби, в зоні відповідальності якого проводиться така діяльність, із зазначенням початку і терміну її проведення, прізвища, імені та по батькові осіб, які будуть здійснювати діяльність.

Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку здійснення такої діяльності, в тому числі за допомогою факсимільного зв'язку або електронної пошти.

Прикордонники закликають всіх неухильно дотримуватися правил прикордонного режиму.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов