У херсонському гарнізоні визначено кращих начальників караулів Державних пожежно-рятувальних частин

12 липня на фасаді 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Олешківського району зібралися учасники І-го етапі конкурсу «Кращий начальник караулу». Це представники пожежно-рятувальних підрозділів, які мають найкращі показники в оперативно-службовій діяльності, отримали високі підсумкові оцінки за результатами заліків зі службової підготовки за навчальний рік, не мають дисциплінарних стягнень. З початком конкурсу всіх привітав заступник начальника ГУ ДСНС області Юрій Гатілов і побажав наснаги, завзяття та гарних результатів. Кращі начальники караулів змагались за різними показниками, демонструючи професійні вміння та відповідну фізичну форму.

Професійність визначалась на таких етапах: одягання захисного одягу та спорядження; в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого; закріплення рятувальної мотузки за конструкцію; перенесення, підвіска і підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти; підйом по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти. А також всі учасники упродовж години складали теоретичні тестові завдання.

У підсумку визначились кращі з кращих. Так, у категорії «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів» на 3-му місці Дмитро Яворський (ДПРЧ-12, Каланчацький район), на 2-му – Євген Білокрилий (ДПРЧ-2, Білозерський район), переможцем став Антон Галак – начальник караулу ДПРЧ-19, Скадовський район. У категорії «Кращий молодий начальник караулу» 3-тє місце посів Олександр Швед (ДПРЧ-13, Каховський район), 2-ге у Олександра Біловицького (ДПРЧ-21, Олешківський район), 1-ше місце виборов Іван Байлим начальник караулу 8-ї ДПРЧ по охороні Голопристанського району. Всі призери отримали грамоти.Головна мета такого конкурсу – підвищення ролі і авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів. А такожвизначення кращих, стимулювання їх заінтересованості у постійному вдосконаленні професійної майстерності, вивчення, розповсюдження та впровадження позитивного досвіду їх роботи.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов