Екологи оштрафували посадових осіб комунального підприємства Чорнобаївки

В червні 2017 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведена планова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства Комунальним підприємством «Чорнобаївський господар», основним видом діяльності якого є забір, очищення та постачання води, повідомляє Держекоінспекція області.

За результатами перевірки виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря, водних ресурсів та поводження з відходами.

Підприємство у 2016 році перевищило встановлений дозволом на спеціальне водокористування ліміт забору підземної води, а також у період з 05 січня по 26 лютого 2016 року здійснювало забір води без дозволу на спеціальне водокористування, що є порушеннямстатті 44 Водного кодексу України, не отримано спеціальний дозвіл на користування надрами, чим порушено вимогистатті 19, 23 Кодексу України про надра.

За результатами перевірки відповідальних осіб комунального підприємства «Чорнобаївський господар» притягнуто до адміністративної відповідальності.

На даний час спеціалістами Державної екологічної інспекції у Херсонській області здійснюється розрахунок збитків заподіяних державі внаслідок порушення КП «Чорнобаївський господар» законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов