Школярів запрошують на кінопокази

Як гарно коли канікули! Можна більше спілкуватися та розважатися з друзями, почитати улюблені книжки. Але відпочинок має бути змістовним, а дозвілля - цікавим та корисним, саме так вважають бібліотекарі філії№2 Херсонської централізованої бібліотечної системи.

Саме тому у книгозбірні на протязі липня що четверга з 10-00 до 13-00 працює літній бібліокінозал. Дітей та підлітків чекає перегляд новинок кіно та мультфільмів, екранізації відомих книг.

Завітай у вільний час переглянути улюблений мультфільм або художній фільм. Спеціально для тебе наші бібліотекарі підібрали найкращі художні фільми, найцікавіші мультфільми, найрізноманітніші казки.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать