Херсонські студенти повернулися з Німеччини

Нещодавно у рамках співпраці Херсонського національного технічного університету з організацією «Aussiedler & Freunde» під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та практики галузевого перекладу ХНТУ Богдан Ю.Б. студенти нашого вузу мали можливість пройти виробничу практику на німецьких підприємствах та ознайомитись з життям, культурою й економікою Німеччини.

У 2017 році організація «Aussiedler & Freunde» влаштувала стажування для 6 студентів ХНТУ. Вони проходили практику у групі підприємств «Dr. Herrmann» (м. Берлін) і на фірмах «HDS» (м. Брауншвейг) та «Bauhaus & Bauträgergesellschaft» (м. Нюрнберг).

Для того, щоб обговорити результати проходження практики до ХНТУ завітали почесний керівник корпорації «Schreiner Group GmbH» Хельмут Франц Шрайнер (Мюнхен) та Райнер Шамбергер – доктор філософії, співзасновник громадської організації «Aussiedler und Freunde» (Берлін).

На робочій зустрічі в ХНТУ з ректором Ю.М. Бардачовим, першим проректором Розовим Ю.Г. та начальником відділу міжнародних зв’язків Маломуж Т.В. почесні гості зазначили, що надзвичайно задоволені нашими студентами і планують продовжити співпрацю з ХНТУ наступного року. Організація має на меті запросити на стажування студентів, які матимуть бажання отримати безцінний досвід та незабутні враження, з усіх факультетів нашого вузу.

Студенти, які цього року проходили практику на підприємствах Німеччини, залишилися задоволені стажуванням. Вони вправно попрацювали, а також відвідали визначні місця Німеччини, ознайомилися з культурою, традиціями та провели час з користю.

Щиро дякуємо гостям за те, що вони надали можливість нашим студентам реалізувати свій потенціал, повною мірою проявити на практиці усі свої знання і вміння, отримані в університеті, і сподіваємося, що вже наступного року відвідати Німеччину, отримати багатий практичний досвід та купу нових вражень і позитивних емоцій зможуть значно більше студентів нашого вузу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов