Рятувальники провели рейд біля водойм області

Безпечний відпочинок біля водойм області під пильним контролем рятувальників. Вони нагадують відпочивальникам правила поведінки на воді, застерігають від необдуманих дій під час купання і закликають не наражати себе на небезпеку.

Так, 5 липня в 12-ти районах херсонського регіону представники Служби порятунку провели таку роботу. Зокрема, працівники Дніпровського райвідділу ГУ ДСНС області організували рейд щодо запобігання загибелі людей на пляжі Лілея у м.Херсоні. Вони спілкувалися з людьми, роз’яснючи їм вимоги правил безпеки під час купання та користування плавзасобами. Була також доведена інформація про те, що за даними статистики, основною причиною загибелі людей на воді є купання у нетверезому стані, відпочинок у непризначених та необладнаних для цього місцях, а також недотримання правил поведінки на воді.

Серед відпочиваючих розповсюджувались пам’ятки та листівки застережного характеру, так як на території та акваторії не проведено ряд заходів спрямованих на забезпечення безпечного оздоровлення, а саме:

- не організовано надання медичної допомоги та рятування людей на воді;

- на зазначеному об’єкті відсутні особи, які відповідають за безпечне використання пляжу;

- відсутні документи та функціонування об’єкта оздоровлення;

- не здійснена перевірка, чистка, водолазне обстеження та виміри глибин акваторії пляжу;

- огородженій під купання акваторії виступають залишки металевих конструкцій, які становлять пряму загрозу життю та здоров’ю відпочиваючих;

- на території об’єкта мають місце масові випадки пірнання людей у воду з висоти металевих конструкцій незакінченого будівництва;

- на об’єкті не організовано роботу рятувального поста з відповідним обладнанням та підготовленим персоналом.

- на території відсутні попереджувальні написи, стенди про заборону купання;

- у межах пляжу здійснюється скид води від системи водовідведення.

Відпочинок біля водойм має оздоровчий вплив на організм людини. Разом з тим, невиконання правил безпеки на воді може обернутись трагедією.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов