На Херсонщині випадків захворювання на кір не зафіксовано з 2016 року

За даними МОЗ України, у червні 2017 року на кір захворіли 473 людини, що майже подвоїло число хворих з початку року до 962. Найбільше людей заразилися кором у Івано-Франківській та Одеській областях. Спалахи захворювання у червні також реєструвалися у Тернопільській та Чернівецькій областях. Загалом за останні півроку в Україні сталося 15 спалахів кору, що вразили половину областей та місто Київ. Більше 70% захворілих з початку року – 697– діти та підлітки.

По Херсонській області ситуація щодо захворюваністю на кір є благополучною, випадків кору серед дітей та дорослих не зареєстровано і в 2016 році.

За даними МОЗ, значна частина, тих хто захворів у 2017 році не мали усіх необхідних доз щеплення або не були щеплені проти кору взагалі. Тоді як специфічного лікування проти кору не існує, найдієвішою профілактикою захворювання є вакцинація.Згідно з календарем профілактичних щепленнь, вони проводяться комбінованоювакциною проти кору, епідпаротиту і краснухидітям у 1 рік та у 6 років.

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Вона проявляється високою температурою, нежитем, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку.

Єдиною профілактикою кору є вакцинація!

Цього року, 08 червня, Херсонщина централізовано отримала 24596 доз вакцини проти кору, краснухи паротиту на суму 1948,8 тис. грн. Наразі в області в достатній кількості доступна комбінована вакцина «PRIORIX проти кору, епідемічного паротиту та краснухи виробництва Бельгії, закупленої за кошти державного бюджету. Вакцина наявна в медичних закладах по всій області, і з огляду на збільшення випадків кору по Україні, закликаємо батьків вакцинувати дітей згідно з календарем профілактичних щеплень.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов