У Голопристанському районі розпочалася жнивна кампанія

У Голопристанському районі вже розпочалася жнивна кампанія. В її проведенні задіяно майже 200 комбайнів, 40 тракторів, 160 автомашин і майже 900 працівників різної категорії. І щоб сподівання на щедрий врожай виправдалися, необхідно докласти максимум зусиль по збереженню ранніх зернових.  

Зокрема, йдеться про забезпечення пожежної безпеки у ході зернозбиральної кампанії. До організації питань безпеки долучаються як фахівці ДСНС, так і її ветерани. З багатим досвідом і знаннями вони надають методичну і практичну допомогу нині діючим співробітникам Служби порятунку, а також керівникам фермерських індивідуальних господарств.

У Голопристанському районі, найбільшому в області, складна ситуація зі створенням добровільних протипожежних формувань і місцевої пожежної охорони, а професійний пожежно-рятувальний підрозділ знаходиться у м.Гола Пристань, відстань до крайньої точки складає 60 км. Існує 18 добровільних пожежних дружин на сільгосппідприємствах. Хоча в той же час у районі не організована робота з цілодобової охорони хлібних масивів.

Куратор Голопристанського району Руслан Росляков під час надання практичної допомоги районному відділу ГУ ДСНС області перевірив ступінь виконання організаційно-практичних заходів щодо запобігання надзвичайних подій під час зернозбиральної компанії.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов