На курортах Херсонщини бізнесмени-порушники вже отримали 650 тисяч гривень штрафів

В рамках операції «Курорт-2017» спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області практично щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог правильності проведення розрахункових операцій у місцях масового відпочинку громадян на Херсонщині.

Починаючи з 25.05.2017, проведено 52 фактичні перевірки суб’єктів господарювання нашої області, за наслідками перевірок до бізнесменів-порушників застосовано штрафних санкцій на загальну суму 650,0 тис. гривень.

Серед найбільш розповсюджених порушень - реалізація алкогольних напоїв (у тому числі пива) та тютюнових виробів без придбання відповідних ліцензій. Протягом червня п.р. встановлено 9 випадків здійснення підприємницької діяльності без ліцензій на торгівлю підакцизними товарами, до порушників застосовано 204,0 тис.грн. штрафних (фінансових) санкцій. Ще 6 підприємців продавали алкогольні напої за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни на такі напої, їм нараховано 60,0 тис.грн. штрафних санкцій. За реалізацію алкогольних напоїв на розлив у невизначених для цього місцях торгівлі (без статуса ресторанного господарства) 5 бізнесменів сплатять до бюджету 34,0 тис.грн. штрафу. Перевірки тривають, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов