Херсонські волонтери допомагають дітям в зоні АТО

Херсонські волонтери збирають допомогу для дітей в зоні АТО. А саме набори для першокласників Красногорівської школи №2, що на Донеччині. Про це пише волонтер Оксана Погомій на сторінці Facebook.

"Хто пам'ятає в Чайки є друзі - Красногорівська школа №2. Там не так багато діточок з сімей які не виїхали на "велику землю", але це НАШІ дітки і НАШЕ майбутнє.

До 1 вересня залишилося не так багато часу - просимо допомогти у зборах наборів для першокласників - очікується п'ять або шість діточок.

Ще може хтось захоче допомогти з фарбою- для того щоб оновити спортмайданчик (треба різні кольори і кожного кольору по два літра). Нас не просять - це цілком наша ініціатива. Просто є можливість зробити добру справу і заробити плюси у карму особисто від мене.

Дітки не з багатих бізнесових сімей- такі вже давно виїхали від війни подальше. Вчителі роблять все можливе щоб дітки вирісли гідними українцями. Давайте допоможемо!", - пише волонтер.

По всім питаннам звертатися:  т.0662143659, Офіс 305 Миколаївське шосе 19А.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов