До Херсонського прикордонного загону прибули молоді лейтенанти

Для подальшого проходження служби до Херсонського прикордонного загону прибули молоді офіцери - випускники Національної Академії Державної прикордонної служби ім. Богдана Хмельницького.

За чотири роки навчання вони отримали великий теоретичний багаж знань, які тепер необхідно буде застосовувати на практиці. До того ж, з 2014 року, у зв’язку з веденням бойових дій на сході країни, програма навчання в Академії змінилась і тепер значна увага приділяється бойовій підготовці курсантів. Сучасний молодий офіцер-прикордонник навчений керувати підрозділом як у мирний час, так і підчас бойових дій, пройшов курси тактичної медицини та вміє управляти бронетехнікою.

Новоприбулих лейтенантів представили колективу прикордонного загону, ознайомили із специфікою ділянки відповідальності, а також за кожним закріпили офіцера-наставника, який протягом найближчого року буде допомагати у встановлені на посаді.

Після проведених заходів, молоді офіцери вибули до своїх нових підрозділів, де на них чекає не легка, але почесна місія - охороняти державний кордон України.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов