Херсонка: "Команда чиновників міськради нагадує ледачого кота"

Херонська журналістка, яка довгі роки була секретарем організації Національної Спілки журналістів України у Херсонській області Любов Лагутенко - відома у місті патріотка. Ця жінка із шаленим досвідом просто висловила своє відношення до діючої влади, озираючись на те, що сталося з містом за останні кілька років:

"Захоплення під генделики, парковки зелених зон, газонів, квітників, тротуарів, стихійна торгівля на вулицях (з землі!!!) цієї спекотної пори свідчать про одне - у Херсоні зовсім немає влади, - пише Любов Дмитрівна. Мер байдужий до всього, а ситі чиновники спочивають на лаврах спокою, безвідповідальності і безпорадності. У центрі Херсона на очах влади відкрили харчевню у газетному кіоску (впритул до театральної каси)... і ніхто з мерії не бачить!!! А про це вже неодноразово писалося! Команда чиновників міськради нагадує ледачого кота - хвостом помахує, а ловити мишей не хоче! Якщо політики, які підтримували "регіоналів" і виступали проти Майдану, просять мене не критикувати Миколаєнка, то варто задуматися, на чий млин ллє він воду своєю бездіяльністю... Мимоволі насторожує: як би за його спиною на наступних виборах не проскочили реваншисти!!! За що патріоти гинули і гинуть?", - задається питання Любов Лагутенко.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов