При Херсонській ОДА створено науково-дослідний центр моніторингу регіональної вищої освіти

При Херсонській ОДА створено науково-дослідний центр моніторингу регіональної вищої освіти, який вивчатиме та спостерігатиме за станом вищої освіти в області.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації №413 від 14 червня 2017 року керувати науково-дослідним центром буде заступник голови ХОДА Андрій Балонь. До його складу увійшли також керівники та викладачі Херсонської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, які будуть здійснювати діяльність центру на громадських засадах.

Метою діяльності центру є моніторинг та вивчення стану системи вищої освіти в області, інтеграції в європейський і світовий простір, формування регіонального замовлення на підготовку спеціалістів у вищих навчальних закладах Херсонської області, а також вивчення поточного стану, змін, тенденцій та перспектив розвитку вищої освіти на Херсонщині.

Моніторинг регіональної вищої освіти включає збір та узагальнення інформації, наданої вищими навчальними закладами, науковими установами та іншими закладами області, що належать до галузі освіти, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності. Моніторингом будуть охоплені питання, пов'язані з підготовкою та перепідготовкою висококваліфікованих фахівців, формуванням регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у вищих навчальних закладах Херсонської області. У межах моніторингу регіональної вищої освіти передбачається виконання комплексу досліджень, які включають аналіз, оцінку та прогнозування процесів, що відбуваються у регіональній вищій освіті.

Результати моніторингу будуть узагальнюватися у вигляді графіків, статистичних таблиць, діаграм та рекомендацій для підготовки обґрунтованих управлінських рішень стосовно функціонування і розвитку вищої освіти Херсонської області.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов