Тіньові врожаї фермерів Херсонщини конфіскують на користь державі

Кошти з продажу врожаю з самовільно зайнятих земельних ділянок на Херсонщині поповнять державний бюджет України.

Цього року Херсонська область перша в Україні запровадить процедуру вилучення врожаю землекористувачів, які без дозвільних документів вирощують сільськогосподарську продукцію на теренах області.

«Великі площі земель знаходяться у використанні незаконно, тому в облдержадміністрації, як і в кожному районі області діє робоча група, мета якої скоординувати роботу щодо виявлення незаконного використання земель для вирощування сільськогосподарської продукції і прийняття відповідних рішень для покарання згідно з чинним законодавством», - розповів заступник голови ОДА Євген Рищук.

За попередньою роботою відповідних фахівців у районах вже виявлено незаконне використання земельної ділянки у Новотроїцькому районі, де найближчим часом буде зібрано врожай. Про це зазначив Євген Рищук.

Розширене засідання відбудеться вже у наступний четвер.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року очільник області видав розпорядження щодо проведення інвентаризації земель, щоб вивести з тіні земельні відносини на території області та забезпечити надходження до бюджетів платежів від операцій із земельними ресурсами.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов