Херсонські активісти продовжують боротьбу за звіринець у Гідропарку

Смерть ведмедя Жори та жахливі умови утримання тварин у херсонському зоопарку стала відправною точкою для херсонських активістів та зоозахисників, - заявляє активістка Наталія Вотеїчкіна.

За словами голови херсонського осередку ГО "Правий сектор" Наталії Войтеїчкіної, активістами вже зібрано докази злочинної діяльності місцевої влади щодо звіринця у Гідропарку:

"Статті 88,89 водного кодексу обмежують господарську діяльність на М. Потьомкінському острові (зоокутка юридично не існує і взаконити це не можливо без змін в законодавстві)

- теріторія острова знаходиться поза межами міста Херсона, фінансування об'єктів на цій теріторії (тим більше не існуючих) вже є порушенням Бюджетного кодексу (нецільове використання бюджетних коштів)

- об'єкти прописані за однією адресою, фактично знаходяться за іншою- кількість (фактична) тварин значно більша кількості облікованих. Крім того, тварини не чиповані і не мають індивідуальних номерів

- КП "Гарантія" за КВЕДами може займатися прибиранням смиття, але аж ніяк тваринами, тим більше дикими, червонокнижними

- КП "Гарантія" не має в штатному розкладі посади ветеринар, договори з ветеринарами, що мають ліцензію на роботу з дикими тваринами, відсутні- не відомо, чи робили розтин вбитого ведмедя, хто і яким чином встановлював необхідність присиплення. Можливо прибиральники та охоронці мають екстрасенсорні здібності".

Як повідомила Наталія у соцмережах, вже написані заяви про злочини в поліцію, СБУ та прокуратуру стосовно посадових осіб Володимира Миколаєнко, Катерини Гандзюк та Ігоря Семенчева. Також відкрите карне провадження за ч. 2 ст. 191 карного кодексу України "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" (номер реєстрації в ЄРДР 12017230020002321 від 24.06.2017).

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов