Робоча группа міської ради перевіряє об’єкти реалізації риби

З метою профілактики захворювань на ботулізм, рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затверджено склад робочої групи з перевірки суб’єктів господарювання, яким підпорядковані заклади ресторанного господарства та підприємства торгівлі м.Херсона, щодо дотримання вимог санітарних правил та правил торгівлі, законодавства про захист прав споживачів, додержання виробниками продукції стандартів і технічних умов.

До складу робочої групи включено представників управлінь міської ради: споживчого ринку, охорони здоров’я, інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом, управління Держпродспоживслужби в м. Херсоні, Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, виконавчих органів районних у містах рад.

27 червня 2017 року робочою групою було здійснено перевірку об’єктів з продажу риби. Метою перевірки було встановлення наявності відповідних документів від постачальників та виробників рибних продуктів у реалізаторів такої продукції. За результатами рейду група дійшла висновку, що не всі мають належні вищевказані документи або надавалися документи сумнівного походження, наприклад, у барах з реалізації пива. Представники робочої групи у таких випадках вимагали у керівників припинення реалізації рибної продукції.

Виконком Суворовської районної ради закликає мешканців бути уважними і прискіпливими при купівлі риби, вимагати від продавця документ - товарно-транспортну накладну, оформлену належним чином. При цьому застерігаємо, що купляючи продукти харчування на стихійних ринках, покупець сам несе відповідальність за своє здоров’я. Робоча група з перевірки об’єктів реалізації риби, продовжується.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов