У лікарні ім.Тропіних пройшли тренування порядку дій у разі терористичного акту

30 червня у комунальному закладі «Херсонська клінічна лікарня ім.А.і О.Тропіних» відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Відповідно до тактичного задуму слід було перевірити готовність медичного персоналу і відвідувачів медичного закладу до злагодженості дій при загрозі чи здійсненні терористичного акту. У навчальному заході брали участь представники служб екстреного виклику – Нацполіції, Служби порятунку. За першою ввідною на території лікарні знайшли невідомий предмет, за ознаками схожий на вибухонебезпечний. Відповідно до постійних нагадувань співробітник лікарні діяв грамотно і відразу повідомив про це головного лікаря, а далі інформація надійшла до відповідних служб. Місце виявлення було взято під охорону працівниками правоохоронних органів, а пацієнтів з відділень, що знаходилися у зоні ризику, терміново евакуювали у безпечне місце.

За викликом до місця умовної надзвичайної події прибуло чергове відділення 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Корабельного району м.Херсона. Відразу пожежний автомобіль стає на гідрант на випадок необхідності виникнення пожежі і потреби в її ліквідації.

Усе проходило динамічно, люди у білих халатах діяли злагоджено, зі знанням справи, без паніки. Вибухотехнічна служба поліції визначає небезпечність підозрілого предмета і знищує його на території лікарні, при цьому ніхто з працівників і пацієнтів закладу не постраждав. За другою ввідною надходить інформація про перебування у приймальному відділенні клінічної лікарні особи, яка залишила підозрілий предмет на території медичного закладу. Додатково прибуває наряд поліції і оглядає територію. Переконавшись у безпеці працівників лікарні і пацієнтів, тренування закінчуються. Загалом всі їх учасники гідно справилися з поставленими завданнями, а значить залишилися живими і не постраждали від умовного терористичного акту.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов