У Херсоні пройшов випускний для слухачів курсу української мови

У Херсонській обласній універсальній бібліотеці ім. О. Гончара 17 червня, у суботу, пройшло святкування випуску Безкоштовних курсів української мови у Херсоні.

Відкрили захід та привітали присутніх координатор Безкоштовних курсів української мови у Херсоні Олександр Базилев та викладач Лілія Віжічаніна. Випускники цьогорічних курсів отримали сертифікати та поділитися своїм досвідом поглиблення мовних знань.

Свої враження висловили також працівники головного управління Пенсійного фонду України Херсонської області, в якому відбувалися виїзні навчання напротязі 2016-2017 навчального року. Присутніх привітала Тетяна Шептицька, координатор "Безкоштовних курсів української мови в Києві". Вона повідомила про впровадження нового проекту з серпня місяця для бажаючих вивчати українську мову online.

Своїми побажаннями та баченням україномовного світу Херсону поділився Анатолій Кичинський, український поет, херсонець, та прочитав авторський вірш про мову, особливістю якого є відсутність в тексті самого слова "мова", та разом з цим влучно і пізнаваємо описаний її зміст та вплив. Спеціальний гість заходу Сергій Пантюк наголосив на тому, що сучасна українська література надзвичайно потужна, автори знаходять та описують нові смисли для дорослих і дітей, залучаючи до осмислення різноманітні сфери буття українців а також світову спільноту. Письменник зробив приємний подарунок херсонцям, презентувавши свої книжки. Безкоштовні курси Української мови продовжують свою роботу восени та з радістю приймуть всіх бажаючих вивчати мову, набувати нових знань та спілкуватись в теплому колі однодумців.

Автор: Анна Скоробагатько

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов