На Херсонщині продовжуються заняття з підрозділами загонів територіальної оборони

У суботу одночасно у Генічеському та Великолепетиському районах області відбулися чергові заняття з підрозділами загонів територіальної оборони.

Захід проведений відповідно до Плану проведення зборової підготовки підрозділів територіальної оборони Херсонської області на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 23 лютого 2017 року №95 «Про проведення у 2017 році зборової підготовки з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Херсонської області».

У Генічеському районі заняття проходили на спеціально підготовленому стрільбищі, до якого прибули близько 350-ти військовозобов’язаних – це Генічеський загін оборони та Генічеський РВК, і рота охорони та загін оборони Новотроїцького РВК.

«Відповідно до плану відбуваються навчання роти територіальної оборони Генічеського та Новотроїцького районів. Люди готові до виконання своїх службових обов'язків у разі настання надзвичайної ситуації», - заявив перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко.

Військовозобов’язані мали змогу пройти вогневу та медичну підготовки, розібрати та зібрати автомат АК, пістолет ПМ, а також потренуватися у бойовій стрільбі на 10 напрямків. Про це розповів радник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань оборони Леонід Файзуллін.

«Сьогодні мешканці нашого району прибули сюди для того, щоб навчитися захищати об'єкти району, у разі необхідності. Всі учасники налаштовані на те, щоб покращити свої навички оборони та стрільби», - зауважила заступник голови Новотроїцької районної державної адміністрації Балан Анжеліка.

Також цього дня у Великолепетиському районі навчання проходили і військовозобов’язані загону оборони Великолепетиського РВК.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов