У с. Лазурне (Скадовського району) з 1 по 5 липня відбувся відкритий обласний фестиваль-конкурс

У с. Лазурне (Скадовського району) з 1 по 5 липня відбувся відкритий обласний фестиваль-конкурс з хореографії «Зірки «Прибрежного», який проходив на базі дитячого оздоровчого центру «Прибрежний».

Фестиваль-конкурс проведено з метою розвитку та популяризації напрямків дитячої та юнацької творчості, виявлення та підтримки талановитих виконавців та колективів, розширення репертуарного світогляду учасників, обміну досвідом між колективами.

В заході взяли участь конкурсанти з Росії (м.Єкатеринбург), регіонів України (м.Луганськ, Бердичев, Олександрія, Київ, Тернопіль) та з районів Херсонської області. Серед учасників як окремі виконавці, так і творчі колективи закладів культури, учбових закладів культури і мистецтва, шкільних та позашкільних закладів освіти.

Фестиваль-конкурс пройшов у номінаціях: хореографічне мистецтво; вокальне мистецтво, прикладне та образотворче мистецтво.
Кожна номінація оцінювалася у різних вікових категоріях: молодша — до 10 років; середня – від 11 до 14 років; старша – від 15 до 18 років та змішана.
Переможців (Лауреатів І, ІІ, та ІІІ ступенів у всіх номінаціях та вікових категоріях) нагороджено дипломами та пам’ятними призами. Від Херсонської області І місце з хореографічного мистецтва у старшій віковій категорії розділив з колективом «Галицькі візерунки» з Тернополя колектив «Бриз» з ДМШ №4 м. Херсона.

Засновники та організатори заходу: управління культури і туризму облдержадміністрації, обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв, обласний осередок Національної хореографічної спілки України, товариство з обмеженою відповідальністю «Прибрежний», Палац дитячої та юнацької творчості.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов