Клієнти пробації Херсона взяли участь у тренінгу «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху»

Пробація є відносно новим інститутом у всій Україні. Водночас досвід європейських держав підтверджує, що вона відкриє нові механізми роботи з правопорушниками.

Служба пробації - організація, що здійснює контроль за умовно засудженими, сприяє у працевлаштувані і та соціальній реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі або інших місць відбування покарання.

Вчора співробітники Дніпровського, Суворовського та Комсомольського районних секторів з питань пробації Херсона разом із засудженими долучилися до проекту “Шлях до успіху”. Професійні тренери надали практичні рекомендації  правопорушникам щодо уникнення конфлікту та стримання агресії. Також засуджені дізнались про 6 кроків виходу із конфліктної ситуації.

Особливу зацікавленість у присутніх викликав тест «Чи швидко ви виходите з рівноваги», під час якого кожен мав змогув становити, наскільки він є врівноважено юлюдиною.

Під час заходу проведена вправа «Мистецтво зауважень, або делікатна критика», що познайомила з основами мистецтва делікатної, об’єктивної, ефективної критики. Організатори проекту сподіваються, що їх практичні рекомендації будуть впроваджені у життя.

Активна діяльність Херсонської державної служби пробації є підтвердженням того, що система покарань в нашій країні не має характер помсти, що правопорушник не втрачений для суспільства та держава бере на себе відповідальність за членів своєї громади.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать