Клієнти пробації Херсона взяли участь у тренінгу «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху»

Пробація є відносно новим інститутом у всій Україні. Водночас досвід європейських держав підтверджує, що вона відкриє нові механізми роботи з правопорушниками.

Служба пробації - організація, що здійснює контроль за умовно засудженими, сприяє у працевлаштувані і та соціальній реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі або інших місць відбування покарання.

Вчора співробітники Дніпровського, Суворовського та Комсомольського районних секторів з питань пробації Херсона разом із засудженими долучилися до проекту “Шлях до успіху”. Професійні тренери надали практичні рекомендації  правопорушникам щодо уникнення конфлікту та стримання агресії. Також засуджені дізнались про 6 кроків виходу із конфліктної ситуації.

Особливу зацікавленість у присутніх викликав тест «Чи швидко ви виходите з рівноваги», під час якого кожен мав змогув становити, наскільки він є врівноважено юлюдиною.

Під час заходу проведена вправа «Мистецтво зауважень, або делікатна критика», що познайомила з основами мистецтва делікатної, об’єктивної, ефективної критики. Організатори проекту сподіваються, що їх практичні рекомендації будуть впроваджені у життя.

Активна діяльність Херсонської державної служби пробації є підтвердженням того, що система покарань в нашій країні не має характер помсти, що правопорушник не втрачений для суспільства та держава бере на себе відповідальність за членів своєї громади.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов