Шановні вступники з Криму та зони проведення АТО!

Незважаючи на прийняття Парламентом України законопроекту № 6116 «Про внесення змін в Закон України «Про вищу освіту» щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасова окупована територія України», Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського залишається уповноваженим вищим навчальним закладом, який здійснює прийом на навчання вступників з Криму та зони проведення АТО.

З 19 червня на базі університету розпочинають роботу освітні центри «Крим –Україна» і «Донбас-Україна», через які можуть вступати до ТНУ абітурієнти без ЗНО та без документу про загальну середню освіту (атестату) державного зразка. Також, в разі відсутності у вступника паспорта або ідентифікаційного коду, університет допомагає в оформлені зазначених документів.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать