На Житлоселищі буде менше перебоїв з водопостачанням

Для 900 мешканців Житлоселища на центральному тепловому пункті (ЦТП) за адресою: вул.Лугова,33 міським "Водоканалом" встановлено нові надійні та енергоекономні насоси польської фірми «Hydro-Vacuum», - йдеться у повідомленні прес-служби міського комунального підприємства.

На 90% ЦТП, що експлуатуються херсонським "Водоканалом", встановлено нове обладнання, переважно польського та італійського виробництва, що значно захищає херсонців від перебоїв у водопостачанні.

При переході вказаного ЦТП на цілодобову роботу було вже встановлено нову бустерну гідрофорну станцію з частотним перетворювачем. А тепер на заміну старим насосам продуктивністю 45 куб.м/год встановлено нові МVA50-160/1 з продуктивністю 60 куб.м/год, і, хоч насоси потужніші, електроенергії вони споживають менше.

Завдяки встановленому віброгаснику насоси працюють тихіше, а система водопостачання захищена від гідравлічних ударів та вібрацій.

Нагадуємо, що режим роботи підвищувальних установок (ЦТП) дозволяє економити електроенергію завдяки можливості переходу насосів у «сплячий режим». Якщо у мережі ніхто не використовує воду, частотний перетворювач зупиняє насоси і включає їх при необхідності у водокористуванні хоча б однієї людини.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов