У Художньому музеї відкрито виставку «Поезія живопису Георгія Курнакова» (фото)

12 квітня у Херсонському обласному Художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відбулось урочисте відкриття виставки «Поезія живопису Георгія Курнакова». В експозиції, присвяченій 130-річниці Заслуженого діяча мистецтв УСРС, представлені кращі графічні та живописні твори. Художника, чиє життя та творчість були тісно пов’язані з Херсоном, цінують і пам’ятають — познайомитись із творами Георгія Курнакова з колекції музею прийшло багато гостей. Виставку відкрила директор музею, заслужений працівник культури України, Аліна Доценко.

Начальник управління культури обласної державної адміністрації Світлана Думинська також взяла слово й під час виступу наголосила на важливості збереження культури нашого регіону та її значення для молоді Херсонщини.

У відкритті виставки взяли участь друзі та знайомі художника, які поділилися своїми спогадами з присутніми. Академік, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України Володимир Чуприна розповів про многолітню дружбу з Георгієм Курнаковим та основні моменти його творчого шляху. 

Георгій Васильович Курнаков – автор неперевершених пейзажів та натюрмортів, на яких зображено краєвиди та барвисті квіти Херсонщини, був не тільки майстром пензля. Він брав активну участь в громадському житті нашого міста, заснував та довгий час опікувався спілкою самодіяльних художників «Дніпровська палітра».

Херсонський художній музей за заповітом отримав велику колекцію творів майстра, бібліотеку книг з мистецтва та художні твори з його приватного зібрання, які Курнаков збирав протягом всього життя. Вернісаж відбувся у святковій та дружній атмосфері. 

Керівництво музею запрошує мешканців області та гостей Херсону познайомитись із творчістю Георгія Васильовича Курнакова, сообщается на сайте Херсонской ОГА.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов