Завтра у міськраді відбудеться круглий стіл з теми "Взаємодія підприємців та влади"

14 квітня о 10:00 у малому залі міської ради відбудеться круглий стіл з теми "Взаємодія підприємців та влади".

У числі спікерів:

Михайло Жужа – голова громадської спілки «Підприємці Херсона»

Віталій Белобров – голова правління громадської організації «Бізнес Асоціація «Ми-Херсонці»

Віра Токарєва – голова правління громадської організації «Асоціація захисту прав приватних підприємців».

До обговорення пропонуються питання:

Видача та продовження дії дозвільних документів на тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності (МАФи) у м. Херсоні:

· порядок укладення строкових земельних сервітутів та договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою з власниками МАФів як інструментів залучення коштів до міського бюджету.

· врегулювання на міському рівні питання формування вартості послуг для підприємців, що здійснюють свою діяльність на ринках та визначення статусу окремих територій.

Впровадження у Херсоні бізнес-туризму та розвиток підприємництва через проведення «форумів», «шкіл», «воркшопів», «семінарів»;

Громадська експертиза проектів рішень органів влади, що стосуються суб’єктів господарювання (підприємців).

Розроблення та прийняття Херсонською міської радою рішення з приводу зменшення ставки податку для фізичних осіб-підприємців ІІ групи.

Ініціювання перевірки обґрунтованості впровадження ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» додаткових фінансових витрат для комерційних споживачів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов