В аеропорт Херсон інвестовано більше 120 мільйонів

Сьогодні, 3 квітня, дирекція аеропорту «Херсон», обласні та міські очільники презентували здобутки «повітряних воріт» Херсонщини.

Керівники один за одним вітали дирекцію з великим ростом підприємства, та розширенням можливостей.

«В цей об’єкт станом на 2016 рік інвестовано 120 мільйонів гривень. Роботи виконувались за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з обласного бюджету. У 2016 році проведено роботи з реконструкції перону та руліжних доріжок. Завдяки цьому в минулому році забезпечено майже 1000 рейсів, перевезено понад 150 тисяч пасажирів», - зазначив очільник області Анрій Гордеєв.

Сьогодні відбулась прес-конференція щодо збільшення кількості рейсів Стамбул-Херсон-Стамбул до 10 разів на тиждень завдяки спільним зусиллям з авіакомпанією Turkish Airlines.

«За два роки ми змогли мобілізувати близько 127 мільйонів гривень з різних джерел: 85 – з державного бюджету й 35 – з обласного. Головне – мати розуміння того, що потрібно об`єднатись заради розвитку області. Дякую Turkish Airlines за те, що повірили нам і тепер аеропорт «Херсон» є одним із найкращих у Вашій компанії. Ви дали поштовх для розвитку й заходу інших авіакомпаній на Херсонщину», - зазначив Гордеєв під час заходу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов