Інтернет-магазини алкогольних напоїв в Україні

Продаж алкоголю через Інтернет – досить поширена сьогодні практика. Віртуальний ринок надає набагато більше можливостей для реалізації цієї продукції. Асортимент не доводиться обмежувати декількома полками. Відповідно, з’являється можливість надати споживачам ексклюзивну і колекційну продукцію, товари від «сімейних» та маловідомих брендів.

Україна не залишилася осторонь від світового прогресу. На віртуальному ринку країни діє кілька інтернет-магазинів, які спеціалізуються на продажу алкоголю. Вони пропонують клієнтам вітчизняну і імпортну продукцію. Можна купити відмінний коньяк, наприклад, такий як представлений на сторінці http://svit-napoiv.ua/categories/konjak, справжнє французьке шампанське, текілу з Мексики, німецьке пиво і грузинську чачу.

Найбільшою популярністю в українців користуються інтернет-магазини, які надають можливість купити алкоголь різної цінової категорії – напої класу «економ» і ексклюзивну продукцію. Таких компаній більшість. Однак зустрічаються на віртуальному ринку online-продавці, що спеціалізуються виключно на поставках елітної продукції або роблять акцент на доступний алкоголь.

Більшість компаній, які постачають дорогі напої, гарантують оригінальність продукції. Однак далеко не всі здатні її підтвердити сертифікатами. Експерти рекомендують просити вислати документ в електронному вигляді при замовленні продукції в режимі online.

Інтернет-магазини алкогольних напоїв в Україні, фото-1

Зазвичай інтернет-магазини належать компаніям, які мають мережу алкомаркетів або кафе. Такі online-маркети викликають більше довіри.

Інтернет-магазини рідко працюють виключно на жителів міста, в якому знаходиться склад. Зазвичай вони передбачають доставку по країні. Багато компаній готові вислати продукцію у великі міста (Київ, Одеса, Харків, Дніпро) або сусідні населені пункти. Є й ті, хто організовує доставку по всій країні. Наприклад, в інтернет-магазині «Світ напоїв» покупки можуть робити жителі всіх міст, де є відділення «Нової пошти».

Варто звертати увагу, на яких умовах здійснюється доставка. Наприклад, деякі online-продавці не відправляють клієнтові товар при замовленні на невелику суму. В такому випадку можливий тільки самовивіз.

У багатьох інтернет-магазинах передбачені знижки для оптових покупців. Обов'язково уточнюйте цю інформацію на сайті, якщо плануєте придбати велику партію алкоголю (наприклад, перед святом). Так, у «Світ напоїв» передбачена безкоштовна доставка при покупці товарів на 1 тисячу гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии