Нацрада оштрафувала провайдера з Генічеська за ретрансляцію російських каналів

30 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила оштрафувати на 4 тис. грн провайдера програмної послуги ПП «Торнадо» з міста Генічеська Херсонської області за ретрансляцію неадаптованих російських телеканалів.

Нацрада провела 28 лютого позапланову перевірку провайдера і виявила, що компанія ретранслює 15 російських телеканалів, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України: «Шансон-ТВ», СТС, ТВ-3, «360°», «Мир», «Москва Доверие», ТНТ, «Матч!», «Родное кино», «Наше новое кино», «Че», «Петербург 5», «Домашний», «Карусель», «Русский роман», повідомляє Детектор.

Таке порушення за законом «Про телебачення і радіомовлення» карається штрафом у розмірі 25% ліцензійного збору. Для ПП «Торнадо» сума штрафу становить 4 тис. грн.

Також під час перевірки Нацрада виявила й інші порушення в роботі генічеського провайдера. Зокрема, ПП «Торнадо» надає універсальну програмну послугу своїм абонентам не в повному обсязі (не ретранслює телеканали «Скіфія», «Херсон плюс», «Рада» і «Культура»); не ретранслює 24 телеканали, передбачені ліцензією (зокрема й українські телеканали, які з 1 січня вийшли зі складу універсальної програмної послуги та перейшли до договірних відносин з провайдерами); натомість ретранслює 11 телеканалів, не передбачених його ліцензією (наприклад, телеканали «Футбол 1» і «Футбол 2»).

Крім штрафу Нацрада зобов’язала провайдера протягом місяця виправити порушення.

Також члени Нацради хотіли звернутися до Служби безпеки України щодо ретрансляції неадаптованих російських каналів у мережі ПП «Торнадо». Але, за їхніми даними, представник Нацради в Херсонській області вже поінформував місцевий підрозділ СБУ про цей факт.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов