Депутати Херсонської облради зацікавились мостопереходом

Чому гроші на мостоперехід «Таврійський – ХБК» виділяються, а будівництво не відбувається?

Таке питання постало у членів постійної комісії з питань промисловості та агропромислового комплексу під час заслуховування звіту про виконання обласного бюджету за 2016 рік.

Про це повідомляють в прес-службі ХОДА.

Як виявилось, знайшлись певні неузгодженості на законодавчому рівні, відтак кошти, виділенні на мостоперехід, повернулися до обласного бюджету.

«Навіщо ми голосуємо за виділення коштів на те, що реально зробити не можемо. Херсонщина – туристичний регіон. А у нас по області дороги розбиті вщент. Як будуть відпочиваючі добиратися на море по таких дорогах?», – задався питанням голова постійної комісії Василь Федін.

В той же час, депутат наголосив на тому, що необхідно досконало опрацьовувати всі нюанси, що можуть виникнути при виділенні та реалізації коштів з обласного бюджету, аби в подальшому уникнути таких випадків, як із мостопереходом.

Звіт депутати прийняли, але на майбутнє вирішили голосувати за виділення коштів тільки на ті об’єкти, які дійсно освоються в повній мірі.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов