До Херсона повернулись туристичні QR-коди (фото)

Сьогодні в Херсоні відбувається повторне встановлення туристичних QR-кодів для гостей міста.

Інформаційні таблички, які в минулому році демонтували повертаються.

На місці встановлення «свіжих» QR-кодів була присутня представниця кампанії Vodafone, яка розповіла про дану подію: «Ми заново відновлюємо туристичні таблички, які в минулому році були викрадені. Це нові, але з тією ж інформацією таблички. Поки що встановлюємо QR-коди такі ж самі, але в планах розробити відео-варіант інформації для туристів. Така практика похищення невідомими в нас вперше, і раніше ми не стикались з подібними проблемами, але маємо надію, що в цьому році гості міста все ж зможуть скористатись QR-кодами».

«Тропа сови» буде знов встановлена в Херсоні, а от доля попередніх дощечок невідома. Ще в серпні минулого року міський голова Володимир Миколаенко заявив про крадіжку до Нацполіції, але результатів, а тим паче повернення «старих» табличок ми так і не побачили.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов