В Херсоні перевірять готовність пляжів

Згідно розпорядження міського голови Володимира Миколаєнка, з 15 по 17 травня поточного року проводитиметься перевірка готовності пляжів, оздоровчих закладів та інших місць масового відпочинку людей на водних об'єктах міста до роботи в літній оздоровчий період 2017 року.

До 5 травня 2017 року департаментом житлово-комунального господарства міськради та виконкомами районних у місті рад буде проведена робота з керівниками суб'єктів господарювання, які використовують водні об'єкти з виробничою, оздоровчою, спортивною метою або для відпочинку людей, щодо підготовки цих об'єктів відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, пише МОСТ.

Перевірку пляжів та інших місць масового відпочинку людей на водних об'єктах міста Херсона до роботи в літній оздоровчий період 2017 року буде здіснено відповідною міською комісією з 15 травня за наступним графіком:

1. Пляж «Молодіжний» (смт Антонівка, вул.Херсонська, 124-ж) - 15.05.2017;

2. Спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Конка» (смт Антонівка, вул.Херсонська, 124-м) - 15.05.2017;

3. ТОВ «Пристань» (Спортивно-оздоровчий комплекс «Лілея»), Придніпровський узвіз, 1 - 15.05.2017;

4. Пляжі «Потьомкінський», «Південний» (вул. М.Фортус, 3) - 16.05.2017;

5. Водна станція і пляж Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрація Херсонського морського порту), 2-й затон — 17.05.2017.

Зокрема, міська комісія з перевірки готовності пляжів та інших місць масового відпочинку людей на водних об'єктах міста Херсона до роботи в літній оздоровчий період 2017 року перевірить наявність дозвільних документів та відповідность вимогам безпеки, визначеним нормативно-правовими актами, пляжів та інших місць масового відпочинку людей на водних об'єктах міста, що засвідчують їхню придатність до експлуатації.

За необхідності, комісією буде надано пропозиції суб'єктам господарювання для вжиття заходів щодо приведення місць масового відпочинку людей на водних об'єктах у відповідність до вимог нормативно-правових актів та проконтрольовано їх виконання.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов