В Херсоні проведуть лекцію: «Українці повинні підтримати боротьбу кримських татар»

4 квітня 2017 року о 11:00 годині, в приміщенні актового залу ХДУ (вул.Університетська, 27) відбудеться лекція відомого історика: Гульнари Бекіровой на тему : «Українці повинні підтримати боротьбу кримських татар». Национальна- визвольна боротьба кримських татар та українців у ХХ столітті: етапи і віхи.»

Лекцію проведуть в рамках щорічного конкурсу БО «ККСЦ «Куреш»: «На кращі учнівські твори, присвячені історії національно-визвольної боротьби українського та кримськотатарського народу з тоталітарним режимом СРСР, та відлуння історичних паралелей до сьогодення у боротьбі за державний суверенітет та територіальну цілісність України».

Цьогорічний конкурс проходитиме під слоганом :«Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе!». (Ліна Костенко).

Також, в рамках заходу, за участю представника Українського інституту національної пам’яті, відбудеться презентація книги, виданої Інститутом: «НАШ КРИМ. НЕРОСІЙСЬКІ ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ПІВОСТРОВА».

Видання стане корисним для пізнавання сучасної історії України тим, хто планує приймати участь у конкурсі.

Автори цієї книги, відомі науковці та публіцисти, не ставлять за мету замінити російський історичний міф, де Крим, нібито «исконно русская земля», іншим — українським чи кримськотатарським, — а прагнуть показати минуле півострова у всій його складності та різноманітності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов