В Херсоні презентували книжку «Гендер для медій»

В Херсоні відбулась презентація книги «Гендер для медій». У виданні зібрані найяскравіші приклади та детальна інформація з історії гендеру та вичерпні дані за цією темою.

Як розповіли представниці феміністичної ЛГБТ інклюзивної організації «Інша», авторки книги вклали секрет у це видання.

«Я навіть не з першого разу зрозуміла, що саме криється у цій книжці. Як виявилось, вона вся написана без вживання слів, які б могли віднестись до визначення гендеру», - розповідає представник «Інша» Марина Усманова.

Видання розповідає про яскраві приклади в історії та сьогоденні гендерної нерівності, тлумачить особливості у нинішньому висвітленні гендерних питаннь тощо.

Цінність книги полягає в тому, що в ній наведені історії та пояснення саме українських ситуацій, українських жінок та чоловіків, українського Закону.

На сьогоднішній день в Херсоні придбати примірник книги «Гендер для медій» неможливо. В місті знаходиться лише 24 примірники книжки.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов